Prof. Dr. Zehra Özlem Keskin Özkaya

Direktörün Mesajı

Fen Bilimleri Enstitüsü Direktörü olarak sizlere dinamik ve disiplinlerarası akademik topluluğumuza hoş geldiniz demek benim için bir ayrıcalıktır. Burada, ileri araştırmalar, yenilikçi eğitim ve destekleyici bir öğrenme ortamı aracılığıyla fen bilimleri ve mühendislik alanlarında geleceğin liderlerini yetiştirmek ana hedefimiz.

Gerek temel araştırmalarda gerekse uygulamalı projelerde tutkularınızı takip ederek alanınıza etkili katkılar sunma fırsatınız olacak. Dünya standartlarında öğretim üyeleri, modern tesisler ve disiplinler arası iş birliğine olan bağlılığımızla sizlere olağanüstü bir lisansüstü eğitim deneyimi sunuyoruz. Henüz genç bir lisansüstü okul olmamıza rağmen, mezunlarımızı dünyaca ünlü üniversitelerde profesör ya da akademi dışında yükselmiş olarak görmekten gurur duyuyoruz.

Enstitümüzde 140 yetkin öğretim üyemiz 14 farklı fen bilimleri ve mühendislik yüksek lisans/doktora programında görev almaktadır. Siz ilgili öğrencileri bize katılmaya davet ediyoruz. Programlarımızı, öğretim üyelerimizi, araştırma merkezlerimizi ve öğrenciler için mevcut kaynaklarımızı keşfetmek için web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Akademik yolculuğunuzda başarınız için buradayız.

Sorularınız varsa lütfen bize gsse@ku.edu.tr adresinden e-posta göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Prof. Dr. Zehra Özlem Keskin Özkaya
Fen Bilimleri Enstitüsü Direktörü